O BusinessXproject

Firma została założona 1 sierpnia 2008 roku. BusinessXproject to firma zajmująca się profesjonalną i kompleksową organizacją oraz obsługą imprez dla firm, przedsiębiorstw, fundacji, organizacji oraz osób prywatnych. BXP Event zajmuje się głównie organizowaniem imprez masowych łączących pokazowy charakter sportów ekstremalnych wraz z dużą dawką dobrej zabawy. Firmę tworzy zespół młodych aktywnych ludzi, którzy na polu profesjonalnym dzielą się swoimi pasjami rozwijanymi zawodowo i prywatnie.

 

 

Kontakt

BXPevent
al. J.Piłsudskiego 22/122
41-303 Dąbrowa Górnicza

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www:www.bxpevent.com

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego