Niezwykle miło nam poinformować o uruchomieniu sprzedaży  pamiątek szlakowych. Wybrane przez członków klastra, reprezentujących obiekty Szlaku Zabytków Techniki, gadżety w postaci koszulki oraz tatuażu zmywalnego trafiły do sprzedaży i są dostępne w obiektach Szlaku, a za kilka dni również poprzez stronę www.


Oficjalna koszulka Szlaku Zabytków Techniki.  Duży, trwały nadruk na klatce piersiowej przedstawiający Szlak Zabytków Techniki z miejscami umożliwiającymi przypinanie odznak, które zdobędziesz odwiedzając poszczególne obiekty szlaku. Wysokiej jakości tshirt SG uszyty z miękkiej bawełny czesanej o gramaturze 180g.

Dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, XXL i XXXL - w fasonach męskim i damskim.

Z koszulkami bezpośrednio związane są przypinki z symbolami/nazwami konkretnych obiektów Szlaku. Idea przypinek jest następująca: turyści odwiedzający dany obiekt Szlaku mają możliwość zakupu przypinki z jego nazwą, będącej odpowiednikiem pieczątki w książeczkach turystycznych. Design koszulki przygotowany został w taki sposób, aby umożliwić umieszczenie takiej przypinki w odpowiednim miejscu.

Kolejnym z gadżetów są tatuaże zmywalne - szlakowa pamiątka dla najmłodszych, ale również do starszych dzieci i dorosłych z dziecięcą fantazją!

Tatuaże imitujące przedramiona robota. Komplet składa się z zestawu tatuaży na przeramiona. Charakteryzuje się naprawdę żywymi kolorami!

Członków Klastra i obiekty SZT zainteresowane sprzedażą gadżetów u siebie zapraszamy do kontaktu z nami.

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Fizyczne Fascynacje - warsztaty elektroniczne

14 października 2017

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych zaprasza na stały cykl "Fizyczne Fascynacje", w którym tym razem zapraszamy na warsztaty elektroniczne.

"Zostań elektrykiem - poznaj tajniki elektroniki" to rodzaj warsztatów z elektroniki przeznaczony dla wszystkich (bez ograniczeń wiekowych).

Celem będzie poznanie od podstaw najprostszych urządzeń elektronicznych, zapoznanie z schematami prostych obwodów elektronicznych, poznanie podstawowych elementów w zakresie budowy, działania, pomiarów i sprawdzania elementów, zapoznanie z montażem układów, praktyką w zakresie lutowania oraz uruchamiania układów.

Szczegóły znajdują sie w rubryce "Aktualności"

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego