Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego Guido zaprasza partnerów biznesowych, firmy i pracowników do skorzystania z oferty komercyjnej, w ramach której jesteśmy w stanie zorganizować wydarzenie uszyte na miarę Państwa potrzeb i pomysłów. Dzięki naszym propozycjom, mogą Państwo wraz ze swoimi współpracownikami lub bliskimi spędzić miło i pożytecznie czas w miejscu i klimacie innym niż wszystkie.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie propozycje jak: organizacja eventów, bankietów, imprez komercyjnych, seminariów czy sympozjów. Organizujemy również śluby i wesela, barbórki i spotkania świąteczne, które ze względu na wyjątkowe – podziemne miejsce realizacji, staną się niezapomnianym przeżyciem. Niezapomnianą atrakcją jest możliwość udziału w turnieju podziemnego turbogolfa.

Szczegóły oferty pod adresem http://www.kopalniaguido.pl/index.php/oferta-komercyjna.htmlKontakt i szczegóły oferty:

Anna Langdon
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 506-101-481
tel: 32 6303091 wew. 2125

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego