O Śląskim Rancho

Śląskie Rancho rozpoczęło swoja działalność jako Pub i Restauracja 1 maja 2011r.

Śląskie Rancho to restauracja łącząca w sobie specjały kuchni śląskiej, amerykańskiej i włoskiej, usytuowana blisko centrum Zabrza. Na terenie Rancha znajduje się rozległy teren rekreacyjny m.in. z estradą i stawem. Obiekt doskonale sprawdza się przy organizowaniu imprez okolicznościowych, plenerowych, biesiad, festynów i wielu innych. Restauracja i Pub dla zainteresowanych klientów zapewnia również catering na terenie Śląska i okolic.

Zimą na terenie Śląskiego Rancha  znajduje się kryte Lodowisko o wymiarach 800m2 z wypożyczalnią całego sprzętu.

 

kontakt

Śląskie Rancho
ul. Stanisława Webera 18
41-800 Zabrze

telefon do restauracji: 609-340-796
telefon do pubu: 609-340-329

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.slaskierancho.pl

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego