Działalność

Silesia Trip jest firmą zarejestrowaną w Katowicach, obejmującą swoim działaniem cały Śląsk, posiadającą stopniowo rosnącą dużą ilość zadowolonych klientów oraz firm i instytucji, z którymi współpracuje. Jej oferta obejmuje usługi zwiedzania, wycieczek oraz przewozu osób, zarówno dla osób indywidualnych, jak i zorganizowanych grup, biur i agencji turystycznych. Organizuje także wyjazdy szkoleniowe oraz konferencje.

SilesiaTrip działając wraz z portalem internetowym www.silesiahotels.com umożliwia rezerwacje hoteli przez Internet.

 

Kontakt

SilesiaTrip
ul. Rynek 13
40-003 Katowice

tel.: 505 511 208 lub 502 116 331

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www:www.silesiatrip.pl

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego