O EDO Sonia Kupczak

Firma istnieje od 2006r.

EDO Sonia Kupczak świadczy: usługi dla przedsiębiorstw w zakresie konsultacji, szkoleń na zgodność z normami EN- ISO 9001, 14001, 18001, doradztwo personalne, doradztwo organizacyjne i finansowe, wykonuje tłumaczenia dokumentacji.

Jako instytucja otoczenia biznesu wspiera wiedzą i doświadczeniem firmy w zakresie wyznaczenia standardów obsługi klientów, zajmuje się przygotowaniem dokumentacji na zgodność z międzynarodowymi standardami ISO oraz dba o rozwój innowacyjnych technologii między innymi w  kulturze i turystyce.

 

Kontakt

EDO Sonia Kupczak
ul. Juliana Tuwima 13
41-800 Zabrze

Tel. 605 49 79 82

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Fizyczne Fascynacje - warsztaty elektroniczne

14 października 2017

Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych zaprasza na stały cykl "Fizyczne Fascynacje", w którym tym razem zapraszamy na warsztaty elektroniczne.

"Zostań elektrykiem - poznaj tajniki elektroniki" to rodzaj warsztatów z elektroniki przeznaczony dla wszystkich (bez ograniczeń wiekowych).

Celem będzie poznanie od podstaw najprostszych urządzeń elektronicznych, zapoznanie z schematami prostych obwodów elektronicznych, poznanie podstawowych elementów w zakresie budowy, działania, pomiarów i sprawdzania elementów, zapoznanie z montażem układów, praktyką w zakresie lutowania oraz uruchamiania układów.

Szczegóły znajdują sie w rubryce "Aktualności"

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego