O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie SZTYG.art wpisano do rejestru stowarzyszeń 30.12.2005 roku.

Stowarzyszenie SZTYG.art zajmuje się inicjowaniem, wspieraniem i prowadzeniem działalności mającej na celu rozwój i sprawne funkcjonowanie interdyscyplinarnego ośrodka sztuki i edukacji w Chorzowie w tym Chorzowskiego Teatru Ogrodowego. Postawione przed sobą cele osiąga poprzez działania twórcze i promocyjne w obszarze i na pograniczu różnych dziedzin sztuki (teatr, film, muzyka, literatura, sztuki plastyczne). Dzięki owocnym staraniom osób i instytucji szczególnie angażujących się i doceniających rolę zabytków techniki we współczesnym krajobrazie miast, Stowarzyszenie Sztyg.art zostało opiekunem wieży wyciągowej szybu Prezydent, która została wpisana na Szlak Zabytków Techniki w grudniu 2010r. W ramach przedsięwzięć artystyczno kulturalnych SZTYG.art jest organizatorem licznych spektakli teatralnych, koncertów, oraz innych imprez cyklicznych.

 

Kontakt

Stowarzyszenie SZTYG.art
ul. Piotra Skargi 34 d
41-500 Chorzów

Tel: 32 249 59 92

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.sztygarka.pl

Nowi członkowie Klastra

 1. Firma Gotyk Jacek Głażewski
 2. BA Events Bożena Augustyn
 3. Wielka Flota Zjednoczonych sił
 4. Nails Company S.C.A.D.
 5. Restauracja “Pod Wawrzynem”
 6. Tyska Fundacja romocji Kultury I Turystyki Browar Obywatelski
 7. Teatr Nowy w Zabrzu
 8. Quest System
 9. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TISSO
 10. CONSEDO Magdalena Kutak
 11. Agencja Niekreatywna Przemek Grygiel
 12. Towarzystwo Artystyczne T.Art
 13. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe UNITECH
 14. Stanusch Technologies S.A.

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego