Powstanie

Firma Silver Predict Sp. z o. o. powstała w 2011 roku. Punktem startowym działalności był staż odbyty przez Jarosława Kudla w firmie Silver Team w ramach projektu Nowe Media i Technologie Wiedzy organizowanego przez Uniwersytet Ekonomiczny oraz Akademię Sztuk Pięknych w Katowicach.

 

Działalność

Firma Silver Predict Sp. z o. o. zajmuje się - przede wszystkim - nowoczesnymi technologiami internetowymi nurtu Web 2.0: tworzeniem zintegrowanych serwisów internetowych z dostępem przez aplikacje mobilne, zagadnieniami związanymi z rynkami prognostycznymi.

Silver Predict Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu tworzenia portali internetowych, opracowania Quick response codes oraz aplikacji mobilnych do smartfonów.

 

Kontakt

Silver Predict Sp. z o.o.
ul. Wyzwolenia 57G
41-407 Imielin

tel. 502-335-060 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www: www.silverpredict.pl

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego