Polskie Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Energetyki zaprasza 19 listopad 2016 (sobota) 10:00 do 11:00. Oprócz pokazów również zwiedzanie Muzeum Energetyki z przewodnikiem.

To pokazy, które przekonają wszystkich, że chemia nie jest szara i bezbarwna, ale wręcz przeciwnie - pełna barw. Zobaczymy, że dwie bezbarwne ciecze zmieszane ze sobą mogą dawać wszystkie odcienie tęczy, Będzie także trochę dymu i ubijania piany. Nie zabraknie również małych wybuchów i kolorowych glutów. Słowem - to będzie Gra w kolory. Pokażemy również bezpieczne i widowiskowe eksperymenty, które każdy może powtórzyć w domu.

Otwarta Scena2.0 – IMPERATIVE
Polskie Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Energetyki zaprasza 20 listopada na kolejny koncert z cyklu "Otwarta Scena 2.0". Wystąpi gliwicka formacja IMPREATIVE.

Zespół tworzy wspólnie od 2015 roku. Jak sami mówią o sobie, zjednoczyli się poprzez wspólny imperatyw, by robić to, co kochają i wspólnie pożytkować pozytywną energię, grają koncerty dla świata. Formacja pochodzi z Gliwic, a ich największą radością jest granie klasycznego rocka. W swojej twórczości inspirują ich inni artyści znani ze światowych scen - Red Hot Chilli Peppers, Foo Fighters, czy nawet Iron Maiden. Upust swojej energii dadzą na scenie Muzeum Energetyki - start koncertu o godz. 16:00 - wstęp 7zł (dla mieszkańców Łazisk Górnych wstęp bezpłatny).

kolory prospekt

otwarta2 2 imperative

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego