O Progresji Events

Progresja Events jest dzierżawcą restauracji Impresja. Progresja Events powstała pod koniec 2011 roku.

Impresja to elegancka zabrzańska kawiarnio-galeria, która mieści się w budynku zajmowanym dawniej przez łaźnię Huty Zabrze.

Impresja to przestronne, klimatyczne miejsce, urządzone w romantycznym stylu, z niepowtarzalnymi elementami sztuki współczesnej. Zajmuje ono powierzchnię sporej sali oraz dodatkowo dwóch antresoli po obu stronach lokalu.. Impresja oferuje dania z zakresu kuchni międzynarodowej. W restauracji odbywają się liczne koncerty i wystawy.

 

Kontakt

Progresja Events Maciej Drabek
Restauracja Impresja
Park hutniczy 10
41-800 Zabrze

Tel.32 271 78 12
Tel. 603 199 490

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.impresja-zabrze.pl

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego