9 października ruszył Szyb Maciej Nowe Brzmienia, którego partnerem jest  Klaster Kultury i Turystyki Przemysłowej. W każdy drugi piatek miesiąca Szyb Maciej zaprasza na spotkanie z nową, niebanalna muzyką.

Na pierwszej imprezie zagrali: 
Paul Vesper, a właściwie Artur Broński to DJ, producent z Tarnowskich Gór. Jego styl to taneczny french house, aż po tech house. W tym roku miał przyjemność wziąć udział w warsztatach produkcji muzyki, organizowanych w ramach festiwalu Tauron Nowa Muzyka.

Mr. Chrost (Szymon Chrost) to wielbiciel muzyki house, bass i hip-hop -to właśnie te style muzyczne stanowią podstawę tworzonych przez niego setów.

Zapraszamy Członków Klastra do wzięcia udziału w wydarzeniu w kolejnym miesiącu !

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

warsztaty z cyklu Fizyczne Fascynacje: „Podstawy elektroniki i programowania w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych”.

Termin 18.08.2018 r.

więcej szczegółów znajduje sie w zakładce "aktualności"

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego