Drodzy Klastrowicze,

 

Istnieje możliwość korzystania z Wirtualnego Doradcy na urządzeniach mobilnych: telefonach komórkowych, tabletach, smartfonach itp. Z przyjemnością informujemy o fakcie uruchomienia przez Klaster Kultury i Turystyki Przemysłowej aplikacji  mobilnej, jeśli chciałbyś/abyś aby Wirtualny Doradca działał na Twoim urządzeniu przeczytaj poniższą instrukcję .

Aplikacja jest udostępniana bezpłatnie.

Korzystanie z mobilnej aplikacji umożliwia w prosty sposób i w każdym miejscu w jakim znajdujesz się dostęp do bazy wiedzy jaką posiada Wirtualny Doradca.

Jeśli do tej pory nie zapoznałeś się z naszym Wirtualnym Doradcą zachęcamy do kontaktu z aplikacją. ( WD znajduje się na stronie Klastra, okienko po prawej )

W przypadku jakichkolwiek pytań i problemów z instalacją prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem Kopalnia Sztuki:

www.kopalniasztuki.com

 

WD – Instrukcja:

Google Play to sklep dla użytkowników telefonów i tabletów z systemem Android. Służy do pobierania darmowych oraz płatnych aplikacji i gier. Aby zainstalować program, trzeba posiadać konto na Google Play.

Krok 1:

Należy wejść do sklepu play

Krok 2:

Wpisać w wyszukiwarkę „wirtualny doradca”

Krok 3:

Wybrać „wirtualny doradca” ( z naszym logotypem Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej)

Krok 4:

Następnie klikamy na ikonę „Instaluj”

Krok 5:

Dalej należy podążać za wskazówkami

Jeśli nie posiadasz konta na Google Play w pierwszej kolejność zarejestruj się:

1. Znajdź na ekranie ikonkę z torbą na zakupy i logiem Play - taką jaką widzisz poniżej. Ikonka powinna być podpisana Sklep Play.

2. Kliknij w ikonkę trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu, a następnie "Dodaj konto". Jeśli nie masz jeszcze konta Google

3. Nie musisz korzystać ze skrzynki pocztowej Gmail, ale musisz takie konto założyć. Rejestracja w Google Play wymaga więc stworzenia konta Google, czyli również założenia skrzynki pocztowej w Gmailu.

4. Jeśli zapomnisz hasło do swojego konta, to możesz je odzyskać. W tym celu musisz wybrać pytanie i znaną tylko sobie odpowiedź. Do tego dodajesz inny adres email - już wcześniej przez nas założony.

 

Zachęcamy do przesyłania Klastrowi najświeższych wydarzeń z Waszych działalności.

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego