Artykuły

Drodzy członkowie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej!
Miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki w ramach działalności Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej było wraz ze Stowarzyszeniem T. Art. Magdaleny Popławskiej współorganizatorem imprezy „Kobieta z przyszłości”.
Owocem tej współpracy jest nowa pozycja oferty Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej- spektakl „Humanka” Jarosława Murawskiego w reżyserii Marii Popławskiej - zrealizowany przez członka Klastra - Stowarzyszenie T.Art.
Spektakl „Humanka” zajmuje się przyszłością – problemy powstające pomiędzy kochającymi się ludźmi ze względu na ułomności charakteru człowieka, być może, rozwiąże wciąż rozwijająca się technika, próbująca zaspokoić ludzkie potrzeby, i doprowadzi do powstania nowego rodzaju humanoida - stworzenia człekopodobnego w pełniejszy sposób potrafiącego zaspokoić pragnienia  i wyobrażenia mężczyzny i kobiety o bliskiej istocie.
Spektakl spotkał się z dużym uznaniem gości podczas imprezy „Kobieta z przyszłości” zorganizowanej w restauracji Szyb Maciej (o szczegółach wydarzenia można zapoznać się w aktualnościach na stronie Klastra).
Aby zachęcić Państwa do skorzystania z oferty Klastra proponujemy zapoznanie się z recenzjami ze spektaklu.
Mamy nadzieję, że będą Państwo zainteresowani skorzystaniem z tej propozycji - również w Państwa obiektach może zagościć opisany spektakl.
Informacje dotyczące odpłatności oraz szczegóły oferty do uzgodnienia ze Stowarzyszeniem Kopalnia Sztuki.

Recenzja spektaklu "Humanka"