Działalność

Empty Labs to mała wytwórnia aplikacji internetowych działająca w sercu Górnego Śląska.

Projekt Gryfnie zaczął działać od grudnia 2011 roku jako jeden z projektów firmy. Jego twórcami są Klaudia i Krzysztof Roksela.

Projekt Gryfnie ma na celu promocję mowy śląskiej, pokazanej w sposób nowoczesny i skierowanej dla dzisiejszego odbiorcy. Celem działalności jest odkrywanie i objaśnianie tego, co zapomniane w mowie śląskiej. Na stronie internetowej projektu można zapoznać się ze słownikiem śląskim, odkryć elementy lokalnej kultury, a także zakupić produkty związane ze śląskim dziedzictwem.

Kontakt

Empty Labs
ul. Asnyka 35
43-200 Pszczyna

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
fanpage: https://www.facebook.com/gryfnie
www: www.gryfnie.com

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego