Powstanie

Silesia Events to agencja kreatywna świadcząca usługi z zakresu event marketingu, reklamy i public relations. Specjalizacją firmy są działania na rzecz miast, regionów i atrakcji turystycznych. Ich skuteczność wynika z doświadczenia. Właścicielka firmy Dorota Janas tworzyła i przez  4 lata zarządzała Tyskim Muzeum Piwowarstwa - jedną z największych atrakcji turystycznych Śląskiego. Jej praca na rzecz promocji regionu została dwukrotnie wyróżniona przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Działalność

Specjalizacją i misją Silesia Events jest czerpanie inspiracji z potencjału województwa śląskiego. Sukcesem firmy jest popularyzacja gier miejskich jako formy promowania miast, firma ma na koncie najwięcej zrealizowanych gier w regionie.

W ofercie Silesia Events również: kreacja i kompleksowa organizacja imprez tematycznych (plenerowych i we wnętrzach), akcji promocyjnych, happeningów, warsztatów kulinarnych (autorskie imprezy pod hasłem "Śląskie Od Kuchni”) doradztwo marketingowe i PR, opracowanie i projektowanie graficzne oryginalnych wydawnictw promocyjnych, produkcja autorskich gier planszowych, gadżetów i pamiątek.

 

Kontakt

Silesia Events
ul. Szczecińska 51/127
40-139 Katowice

tel.: +48 32 720 94 45
faks: +48 32 720 94 47
tel. kom. +48 695 591 297

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: www.silesiaevents.pl
fanpage: www.facebook.com/silesiaevents

Nowi członkowie Klastra

 1. Firma Gotyk Jacek Głażewski
 2. BA Events Bożena Augustyn
 3. Wielka Flota Zjednoczonych sił
 4. Nails Company S.C.A.D.
 5. Restauracja “Pod Wawrzynem”
 6. Tyska Fundacja romocji Kultury I Turystyki Browar Obywatelski
 7. Teatr Nowy w Zabrzu
 8. Quest System
 9. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TISSO
 10. CONSEDO Magdalena Kutak
 11. Agencja Niekreatywna Przemek Grygiel
 12. Towarzystwo Artystyczne T.Art
 13. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe UNITECH
 14. Stanusch Technologies S.A.

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

Muzeum Energetyki w Łaziskach zaprasza na cykl warsztatów i pokazów

Szczegóły wraz z terminami znajdują sie w "Aktualnościach"

 

Zapraszamy !

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego