Artykuły

Niezwykle miło nam poinformować o uruchomieniu sprzedaży  pamiątek szlakowych. Wybrane przez członków klastra, reprezentujących obiekty Szlaku Zabytków Techniki, gadżety w postaci koszulki oraz tatuażu zmywalnego trafiły do sprzedaży i są dostępne w obiektach Szlaku, a za kilka dni również poprzez stronę www.


Oficjalna koszulka Szlaku Zabytków Techniki.  Duży, trwały nadruk na klatce piersiowej przedstawiający Szlak Zabytków Techniki z miejscami umożliwiającymi przypinanie odznak, które zdobędziesz odwiedzając poszczególne obiekty szlaku. Wysokiej jakości tshirt SG uszyty z miękkiej bawełny czesanej o gramaturze 180g.

Dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, XXL i XXXL - w fasonach męskim i damskim.

Z koszulkami bezpośrednio związane są przypinki z symbolami/nazwami konkretnych obiektów Szlaku. Idea przypinek jest następująca: turyści odwiedzający dany obiekt Szlaku mają możliwość zakupu przypinki z jego nazwą, będącej odpowiednikiem pieczątki w książeczkach turystycznych. Design koszulki przygotowany został w taki sposób, aby umożliwić umieszczenie takiej przypinki w odpowiednim miejscu.

Kolejnym z gadżetów są tatuaże zmywalne - szlakowa pamiątka dla najmłodszych, ale również do starszych dzieci i dorosłych z dziecięcą fantazją!

Tatuaże imitujące przedramiona robota. Komplet składa się z zestawu tatuaży na przeramiona. Charakteryzuje się naprawdę żywymi kolorami!

Członków Klastra i obiekty SZT zainteresowane sprzedażą gadżetów u siebie zapraszamy do kontaktu z nami.