Artykuły

Powstanie

Silesia Events to agencja kreatywna świadcząca usługi z zakresu event marketingu, reklamy i public relations. Specjalizacją firmy są działania na rzecz miast, regionów i atrakcji turystycznych. Ich skuteczność wynika z doświadczenia. Właścicielka firmy Dorota Janas tworzyła i przez  4 lata zarządzała Tyskim Muzeum Piwowarstwa - jedną z największych atrakcji turystycznych Śląskiego. Jej praca na rzecz promocji regionu została dwukrotnie wyróżniona przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Działalność

Specjalizacją i misją Silesia Events jest czerpanie inspiracji z potencjału województwa śląskiego. Sukcesem firmy jest popularyzacja gier miejskich jako formy promowania miast, firma ma na koncie najwięcej zrealizowanych gier w regionie.

W ofercie Silesia Events również: kreacja i kompleksowa organizacja imprez tematycznych (plenerowych i we wnętrzach), akcji promocyjnych, happeningów, warsztatów kulinarnych (autorskie imprezy pod hasłem "Śląskie Od Kuchni”) doradztwo marketingowe i PR, opracowanie i projektowanie graficzne oryginalnych wydawnictw promocyjnych, produkcja autorskich gier planszowych, gadżetów i pamiątek.

 

Kontakt

Silesia Events
ul. Szczecińska 51/127
40-139 Katowice

tel.: +48 32 720 94 45
faks: +48 32 720 94 47
tel. kom. +48 695 591 297

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: www.silesiaevents.pl
fanpage: www.facebook.com/silesiaevents