Zespół klastra zaprasza serdecznie na warsztaty z zakresu „Skuteczna sprzedaż produktu turystycznego i kulturalnego” część II, które odbędą się w dniach 09-10.10.2013  w siedzibie Stowarzyszenia – przy ul. Hagera 41 w Zabrzu. Warsztaty mają charakter ogólnodostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Czytaj więcej...

Wczoraj zakończyliśmy warsztaty pt. "Skuteczna sprzedaż produktu kulturalnego". Przedstawiamy kilka zdjęć.

Czytaj więcej...

Trwają ostatnie ustalenia związane z nadchodzącymi warsztatami 17-18 września. Tematem spotkania będzie "Skuteczna sprzedaż produktu kulturalnego". Niebawem więcej szczegółów.

Przedstawiamy plan warsztatów, które odbęda się w dniach 17-18.09. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Czytaj więcej...

Dobiegają końca prace nad stworzeniem Wirtualnego Przewodnika - Awatara, czyli animowanej postaci, która udzieli informacji na temat wszystkich obiektów i firm działających w Klastrze. Unikalna aplikacja, która zostanie zaimplementowana na stronie Klastra, ma wspomóc działania Klastra w zakresie komunikacji oraz wymiany doświadczeń między sektorami kultury i usług turystycznych.

Niezwykle miło nam poinformować o uruchomieniu sprzedaży  pamiątek szlakowych. Wybrane przez członków klastra, reprezentujących obiekty Szlaku Zabytków Techniki, gadżety w postaci koszulki oraz tatuażu zmywalnego trafiły do sprzedaży i są dostępne w obiektach Szlaku, a za kilka dni również poprzez stronę www.

Czytaj więcej...

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości.Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja":)

życzy Zespół Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

warsztaty z cyklu Fizyczne Fascynacje: „Podstawy elektroniki i programowania w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych”.

Termin 18.08.2018 r.

więcej szczegółów znajduje sie w zakładce "aktualności"

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego