W dniu dzisiejszym (6 stycznia 2014r.) wybraliśmy eksperta prowadzącego dla Państwa doradztwo grupowe oraz indywidualne związane z funkcjonowaniem w ramach powiązania kooperacyjnego.

Zachęcamy do kontaktu z Biurem Projektu w sprawie ustalenia terminów doradztwa.

Zapraszamy do zapoznania się z ogólną ofertą Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej. W jej ramach proponujemy:

  • kompleksową organizację spotkań/imprez/eventów
  • kompleksową organizację konferencji, seminariów, paneli dyskusyjnych
  • doradztwo w dziedzinie pozyskiwania środków zewnętrznych na działalność w obszarze kultury i turystyki przemysłowej
  • tworzenie i realizację programów szkoleniowych i badawczych
  • konsultacje, doradztwo i pomoc w tworzeniu dokumentów programowych takich jak strategie rozwoju, plany marketingowe w dziedzinie kultury i turystyki przemysłowej

Szczegóły poniżej

Czytaj więcej...

Zapraszamy na kolejne seminarium pn. "Tworzenie wspólnej oferty produktowej i usługowej w oparciu o potencjał członków klastra, a zwłaszcza właścicieli zarządzających obiektami na Szlaku". Seminarium ma charakter ogólnodostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Seminarium odbędzie się 26.11.2013 w godzinach od 9.30 do 17.30 w siedzibie klastra przy ul. Hagera 41 w Zabrzu.
Prosimy o zapoznanie się z programem, który znajduje się poniżej

Czytaj więcej...

5 listopada 2013 w partnerstwie z Katedrą Turystyki Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach odbyło się seminarium pn. "Wzrost konkurencyjności klastra w wyniku budowania wspólnej strategii promocji i marketingu".

Czytaj więcej...

Dobra wiadomośc dla tych z Państwa, którzy poszukuja dodatkowych źródeł dofinansowania swoich przedsięwzięć - Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło nabór do swoich programów na rok 2014.

Czytaj więcej...

Zespół Klastra zaprasza serdecznie na seminarium pn. "Wzrost konkurencyjności klastra w wyniku budowania wspólnej strategii promocji i marketingu" organizowane w ramach działań Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej. Seminarium ma charakter ogólnodostępny dla wszystkich zainteresowanych.

Seminarium odbędzie się 05.11.2013 w godzinach od 9.30 do 16.00 w głównym budynku A Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach przy ul. Harcerzy Września 3
Prosimy o zapoznanie się z programem, który znajduje się poniżej

Czytaj więcej...

Wirtualny doradca

Najnowsze wydarzenie

warsztaty z cyklu Fizyczne Fascynacje: „Podstawy elektroniki i programowania w Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych”.

Termin 18.08.2018 r.

więcej szczegółów znajduje sie w zakładce "aktualności"

Szlak Zabytków techniki

Koordynatorem projektu jest Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt Utworzenie Klastra Kultury i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Nazwa beneficjenta: Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki. Wartość całkowita projektu: 1 275 418.53 zł. Kwota dofinansowania: 994 826.45 zł. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego