Miłośnicy spokoju, stroniący od zatłoczonych plaż, czy obleganych górskich szlaków mogą odkryć dla siebie województwo świętokrzyskie. Dla pełnego relaksu warto wyszukać hotel z basenem świętokrzyskie, by móc odpocząć od zgiełku miasta i poczuć wewnętrzną harmonię ciała i ducha.

Wygodny hotel, położony niedaleko Świętokrzyskiego Parku Narodowego zagwarantuje nam sielski widok z okien apartamentów. Rozległe pola i łąki, wśród których majaczą łagodne szczyty Łysej Góry i Świętej Katarzyny będą widokiem, który zbudzi nas o poranku. Potem udamy się na przepyszne śniadanie do hotelowej restauracji, lub jeśli będziemy mieli ochotę na leniwy dzień zamówimy posiłek do łóżka. Następnie skorzystajmy z uroków, które obnaża przed nami hotel z basenem świętokrzyskie. Rozbudowana strefa wellness and spa przywita nas strefą basenów, saun i jacuzzi. Tam będziemy mogli popływać w basenie i odpocząć w gazujących bąbelkach, czy oczyszczającej parze wodnej. Hotel z basenem świętokrzyskie odpręży nasze ciała i przyniesie spokój ducha. A jeśli będzie nam mało, możemy poddać się zabiegom masażu różnych partii ciała, czy kąpielom w leczniczych solach. Dodatkowo można będzie skorzystać z usług fryzjera czy kosmetyczki.

Po hotelowym relaksie możliwe będzie zaserwowanie sobie atrakcji, które są dostępne w okolicy. Zimą otwarte są stoki narciarskie, gdzie miłośnicy białego szaleństwa pojeżdżą na nartach czy snowboardzie. Latem zaś warto udać się na krótki trekking po okolicznych górach, by zobaczyć unikatowe na skalę kraju i Europy gołoborza. Można zwiedzić skansen Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, czy ruiny zamku w Chęcinach. Atrakcją obowiązkową jest jaskinia Raj i zabytkowe kopalnie krzemienia pasiastego „Krzemionki”. Jeśli zabierzemy ze sobą dzieci, prawdopodobnie będą zainteresowane ogromnym parkiem rozrywki i najlepszym w Polsce parkiem dinozaurów, który mieści się Bałtowie. Na tą atrakcję trzeba jednak zarezerwować sobie cały dzień.

Po intensywnym zwiedzaniu wrócimy do świętokrzyskiego hotelu z basenem, by ponownie udać się do strefy relaksu. Nawet jeśli pogoda nie dopisze i zwiedzanie świętokrzyskiej ziemi będzie trzeba przełożyć na inny dzień wellness and spa w naszym hotelu przyniesie niezapomniane wrażenia. Niezależnie od tego, czy będziemy wypoczywać całą rodziną, czy hotel z basenem świętokrzyskie obierzemy sobie za bazę romantycznego wyjazdu tylko we dwoje możemy być pewni, że wrócimy z tego miejsca wypoczęci, uśmiechnięci i naładowani pozytywną energią, której wystarczy aż do następnej wizyty w tym miejscu. A zatem jeśli hotel z basenem świętokrzyskie to najlepszy wybór!